Kvalitní český nábytek z masivu. Už 30 let...

Dětský a studentský nábytek

Moderní vybavení dětského pokojíčku pro kluky i holky.

Kvalitní nábytek dělá domov

Kompletní zařízení pokoje pro studenty.

Postele

Zvýšené postele pro pohodlné vstávání a uléhání.

Široká nabídka kvalitních, dřevěných postelí z masivu.

Design a Funkce
Design a Funkce
Ekologie
Ekologie
Zdravotní nezávadnost
Zdravotní nezávadnost
Rychlost dodání
Rychlost dodání
Nábytek pro celou rodinu
Nábytek pro celou rodinu
Chytré balení
Chytré balení

Gazel, výrobce dřevěného nábytku z masivu je česká firma zaměřená na produkci dřevěného nábytku ze smrkového, v posledních letech i bukového dřeva. Nábytek z masivu Gazel je určený pro všechny lidi, kteří ocení jednoduchost, variabilitu, nadčasový design a dlouhou životnost. Nábytek z masivu značky Gazel je vhodný do ložnice, pracovny a především do dětského a studentského pokoje. Díky své odolnosti a přirozené kráse je k dispozici stovkám spokojených zákazníků mnoha hotelů a penzionů po celé Evropě. Značka nábytku Gazel je zárukou kvality, stabilního sortimentu, zdravotní nezávadnosti a plnění kvalitativních norem. Ekologické aspekty, zdraví, bezpečnost a spokojenost zákazníků jsou prioritním zájmem firmy.

Design a Funkce

Stylový nábytek vyráběný z masivního smrkového a bukového dřeva vás překvapí nejen moderním designem severského stylu, ale také svou variabilitou, funkčností a dlouhou životností. Naše výrobky vnesou do vašeho domova nádech přírody.

Značka Gazel je zárukou kvality, stabilního sortimentu a zdravotní nezávadnosti, proto je k dispozici stovkám spokojených zákazníků hotelů, penzionů a rekreačních chat po celé Evropě. Nábytek Gazel byl také použit při zařizování několika Dětských domovů, léčeben a ozdravoven. Pro své interiéry volily nábytek z masivu také maminky S.O.S. vesniček.

Ekologie

Surovinou používanou při výrobě nábytku je kvalitní tuzemské dřevo, které neobsahuje žádné zdraví škodlivé substance, jako jsou formaldehydy, dioxiny nebo těžké kovy. Nábytek je ošetřen kvalitními, ekologicky šetrnými laky, které zvýrazní kresbu dřeva a umocní pocit z krásy přírody. Toto je ideální kombinace zaručující velmi příjemné, teplé, zdravé a pryskyřicí provoněné bydlení. Ekologické aspekty, zdraví a bezpečnost zákazníka jsou prioritou při výrobě našeho nábytku.

Zdravotní nezávadnost

Veškerý sortiment je certifikován ve Zkušebním ústavu lehkého průmyslu a v Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě v Brně. Komponenty a materiály používané k výrobě nábytku odpovídají požadovaným normám a jsou opatřeny atesty. Materiály používané pro výrobu nábytku jsou těženy v lokalitách s minimem negativních vlivů člověka. Komponenty a materiály před použitím procházejí náročným testem, ve kterém je hodnocena jak jejich kvalita, tak i vzhled. Důležitým ukazatelem kvality je spokojený zákazník

Rychlost dodání

Díky dostatečným skladovým zásobám a flexibilitě výroby máme krátké dodací lhůty, ve většině případů jsme schopni uspokojit zákazníka ihned. Na zakázku vyráběný nábytek atypických rozměrů je dodáván většinou do 4 týdnů od objednání.

Nábytek pro celou rodinu

Sortiment obsahuje širokou škálu výrobků, kterými lze zařídit téměř všechny pokoje ve vašem bytě. Nepřetržité sledování trhu a vlastní účast na tématických veletrzích zaručuje přizpůsobování se požadavkům zákazníků či nejnovějším, neustále se měnícím trendům.

Chytré balení

Většina našeho zboží je dodávána v demontovaném stavu a prakticky balena. Obaly z několikavrstvé lepenky zaručují ochranu proti poškození jak při skladování, tak při vlastní přepravě či manipulaci.

Naše dnešní nabídka

Noční stolek Theo BUK

Noční stolek k postelím Senior a k Pečovatelským lůžkům.
5 650 Kč 5 085 Kč

Dětská židle Scribbelino - OUTLET

kvalitní dřevěná dětská židle od německé firmy Haba
4 930 Kč 1 479 Kč

ROSTOUCÍ ŽIDLE ZUZU - ZELENÁ

Dětská rostoucí židle z masivu
2 960 Kč

Dětská patrová postel Sendy nízká se skluzavkou buk

Dřevěná palanda nízká buková se skluzavkou.
19 790 Kč

Komoda III. Gazel

Dřevěná komoda se třemi zásuvkami.
5 910 Kč
Ukázat mou polohu Zarovnat mapu