Informace o dopravě

Doprava nábytku je poměrně složitá a nákladná záležitost. Většina balíků je objemná a mnoho výrobků se skládá z více balíků, které vzhledem ke své hmotnosti a velikosti nelze zabalit dohromady. Ceny za dodání se přesto snažíme udržet na co nejnižší úrovni.

Většinu doprav se snažíme realizovat vlastními dodávkovými vozy, pouze u menších objednávek využíváme přepravní službu PPL.

Dodání je realizováno v časovém rozmezí cca 9 - 15 h. Veškeré dopravy jsou realizovány ze skladu ve Slušovicích u Zlína a řidič má v průměru 8 míst dodání. Z tohoto důvodu není v našich možnostech dodat nábytek v určenou hodinu (s vyjímkou celovozových doprav).

Cena dopravy

Cena dopravy se vypočítává z celkové hodnoty objednaného zboží. Cena se Vám zobrazí při volbě druhu dopravy a dále ji uvidíte vyčíslenu v celkovém shrnutí objednávky (poslední krok před odesláním objednávky).

Hodnota zboží na objednávce:             dopravné:

0 – 2.100,- Kč                                           149,- Kč

2.101 – 5.000,- Kč                                   300,- Kč

nad 5.000,- Kč                                          ZDARMA

Dodání na odběrné místo je vždy zdarma, nezáleží na výši objednávky.

 

Termín dodání

Obvyklý termín dodání je 14 dní. Den před plánovaným závozem Vám zatelefonujeme, abychom se domluvili na dodání. Pokud je to možné řešíme rozvozy vlastními dodávkovými vozy. Na objednávky menšího objemu využíváme přepravní společnost PPL.

 

Dodání na uvedenou adresu

Naši řidiči, případně řidiči přepravní služby Vám složí nábytek u prvních domovních dveří. Nezajišťujeme výnos zboží do bytu. Balíky si při dodání prohlédněte, pokud budou poškozené, můžete balík za přítomnosti řidiče rozbalit a přesvědčit se, zda je zboží v pořádku. Pokud ne, napište to na dodací list, který potvrzujete řidiči, případně na dokumenty, které potvrzujete přepravci (v případě přepravní služby). Bude to potřeba při případné reklamaci.

 

Dodání na odběrné místo

Odběrnými místy jsou prodejny našich odběratelů. Dodání na odběrná místa realizujeme do 14 dní. Informování zákazníka o připraveném zboží, jeho předání a fakturace je plně v režii prodejny – odběrného místa.

 

Platba

  • Hotově – při převzetí zboží na odběrném místě
  • Dobírka – při převzetí zboží (naši řidiči, přepravce)
  • Předem – vystavíme proforma fakturu (tato možnost není možná při dodání na odběrné místo)