Informace o dopravě

Doprava nábytku je poměrně složitá a nákladná záležitost. Většina balíků je objemná. Mnoho výrobků, které vzhledem ke své hmotnosti a velikosti nelze zabalit dohromady, je dodáváno v několika balících. Ceny za dodání se přesto snažíme udržet na co nejnižší úrovni.

Dodání zboží probíhá zpravidla v časovém rozmezí cca 9 - 15 h. Veškerá přeprava je realizována ze skladu ve Slušovicích u Zlína a řidič má v průměru 8 míst dodání. Z tohoto důvodu není v našich možnostech dodat nábytek na místo ve Vámi určenou hodinu (s výjimkou celovozové dopravy jednomu zákazníkovi).

Termín dodání

Obvyklý termín dodání je do 14 dní. Den před plánovaným závozem Vám zatelefonujeme, abychom se domluvili na podmínkách a přibližném čase dodání. Pokud je to možné řešíme rozvozy vlastními dodávkovými vozy. Na objednávky menšího objemu využíváme přepravní společnost DPD.

Dodání na adresu

Naši řidiči, případně řidiči přepravní služby Vám složí nábytek u prvních domovních dveří. Nezajišťujeme výnos zboží do bytu. Vykládka objemnějšího zboží může vyžadovat aktivní asistenci příjemce. Balíky si při dodání pečlivě prohlédněte. Pokud zjistíte poškození, balík za přítomnosti řidiče rozbalte a přesvědčte se, zda je zboží v pořádku. Pokud není, napište to na dodací list řidiči, případně do dokumentu, kterým potvrzujete převzetí přepravci (v případě přepravní služby). Usnadní to jednání při případné reklamaci zboží.

Cena dopravy

Cena dopravy se vypočítává z celkové hodnoty objednaného zboží. Cena se Vám zobrazí při volbě druhu dopravy a dále ji uvidíte vyčíslenu v celkovém shrnutí objednávky (poslední krok před odesláním objednávky).

Hodnota zboží na objednávcedopravné
do 3.000 Kč299 Kč
3.001 Kč - 5.000 Kč399 Kč
5.001 Kč - 20.000 Kč499 Kč
nad 20.000 Kčdoprava zdarma

Platba

  • Dobírka – hotově při převzetí zboží (naši řidiči, přepravce)
  • Předem – vystavíme proforma fakturu