Psací stoly

Dřevěné psací stoly pro děti

Kvalitní psací stůl je nezbytnou součástí dětského nebo studentského pokoje.

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Psací stůl Mario zásuvkový

Psací stůl Mario je výjimečným českým výrobkem vyrobeným z masivního smrkového dřeva. Potěší vás jeho flexibilita, protože můžete vybrat provedení se zásuvkami nebo pracovní deskou s plynule naklápěcí mechanikou, a pokud budete potřebovat ještě více prostoru, jednoduše si dvě varianty spojíte rohovým dílem a doplníte zásuvkovým kontejnerem.
5 290 Kč

Psací stůl Mario zásuvkový bílo-hnědý

Dřevěný psací stůl zásuvkový v bílo-hnědém provedení
5 920 Kč

Psací stůl Henry I. BÍLÝ

Psací stůl Henry I. bílý je praktický a elegantní nábytek pro každý domov. S rozměry 112x65x72 cm nabízí dostatek místa pro vaši kreativní práci, učení nebo práci z domova. Tento český výrobek je navržen s důrazem na kvalitu a funkčnost, což ho činí ideální volbou nejen pro dětský pokoj, ale pro jakýkoliv interiér. Stůl disponuje třemi zásuvkami a prostornou pracovní deskou, což zajišťuje pohodlné a uspořádané pracovní místo.
7 980 Kč

Psací stůl Henry I. NEW

Dřevěný psací stůl Henry I. je praktický a elegantní nábytek pro každý domov. S rozměry 112x65x72 cm nabízí dostatek místa pro vaši kreativní práci, učení nebo práci z domova. Tento český výrobek je navržen s důrazem na kvalitu a funkčnost, což ho činí ideální volbou nejen pro dětský pokoj, ale pro jakýkoliv interiér. Stůl ze smrkového masivu disponuje třemi zásuvkami a prostornou pracovní deskou, což zajišťuje pohodlné a uspořádané pracovní místo.
8 720 Kč

Psací stůl Henry I. ŠEDÝ

Psací stůl Henry I. šedý je praktický a elegantní nábytek pro každý domov. S rozměry 112x65x72 cm nabízí dostatek místa pro vaši kreativní práci, učení nebo práci z domova. Tento český výrobek je navržen s důrazem na kvalitu a funkčnost, což jej činí ideální volbou nejen pro dětský pokoj, ale pro jakýkoliv interiér. Stůl disponuje třemi zásuvkami a prostornou pracovní deskou, což zajišťuje pohodlné a uspořádané pracovní místo.
8 380 Kč

Psací stůl Henry II. BÍLÝ

Velký psací stůl Henry II. bílý je praktický a elegantní nábytek pro každý domov. S rozměry 148x65x72 cm nabízí dostatek místa pro vaši kreativní práci, učení nebo práci z domova. Tento český výrobek je navržen s důrazem na kvalitu a funkčnost, což ho činí ideální volbou nejen pro dětský pokoj, ale pro jakýkoliv interiér. Stůl Henry II. disponuje dvěma kontejnery, což zajišťuje pohodlné a uspořádané pracovní místo.
10 770 Kč

Psací stůl Henry II. NEW

Velký dřevěný psací stůl Henry II. je praktický a elegantní nábytek pro každý domov. Stůl nabízí dostatek místa pro vaši kreativní práci, učení nebo práci z domova. Tento český výrobek je navržen s důrazem na kvalitu a funkčnost, což jej činí ideální volbou nejen pro dětský pokoj, ale pro jakýkoliv interiér. Stůl Henry II. disponuje dvěma kontejnery, což zajišťuje pohodlné a uspořádané pracovní místo.
11 050 Kč

Psací stůl Henry II. ŠEDÝ

Prostorný psací stůl Henry II. šedý je praktický a elegantní nábytek pro každý domov. S rozměry 148x65x72 cm nabízí dostatek místa pro učení nebo práci z domova. Tento český výrobek je navržen s důrazem na kvalitu a funkčnost, což ho činí ideální volbou nejen pro dětský pokoj, ale pro jakýkoliv interiér.Stůl Henry II. disponuje dvěma kontejnery, což zajišťuje pohodlné a uspořádané pracovní místo.
11 480 Kč

Psací stůl Mario náklopný

Psací stůl Mario je výjimečným českým produktem vyrobeným z masivního smrkového dřeva. S rozměry 125x65x76 cm nabízí dostatek pracovní plochy. Potěší vás jeho flexibilita, protože můžete vybrat provedení se zásuvkami nebo pracovní deskou s plynule naklápěcí mechanikou, a pokud budete potřebovat ještě více prostoru, jednoduše si dvě varianty spojíte rohovým dílem a doplníte zásuvkovým kontejnerem.
5 560 Kč

Psací stůl Mario náklopný bílo-hnědý

Psací stůl Mario je výjimečným českým výrobkem vyrobeným z masivního smrkového dřeva. S rozměry 125x65x76 cm nabízí dostatek pracovní plochy. Potěší vás jeho flexibilita, protože můžete vybrat provedení se zásuvkami nebo pracovní deskou s plynule naklápěcí mechanikou, a pokud budete potřebovat ještě více prostoru, jednoduše si dvě varianty spojíte rohovým dílem a doplníte zásuvkovým kontejnerem.
6 140 Kč

Psací stůl Mario zásuvkový Native

Dřevěný psací stůl Mario je zajímavým českým výrobkem vyrobeným z masivního smrkového dřeva. Potěší vás jeho flexibilita, protože můžete vybrat provedení se zásuvkami nebo pracovní deskou s plynule naklápěcí mechanikou, a pokud budete potřebovat ještě více prostoru, jednoduše si dvě varianty spojíte rohovým dílem a doplníte zásuvkovým kontejnerem.
5 620 Kč

Psací stůl Togo

Dřevěný psací stůl Togo vám nabízí tu nejlepší kombinaci kvality, elegance a funkčnosti. Stůl je vyroben z masivního smrkového dřeva české provenience a ošetřený ekologickým lakem, díky tomu psací stůl zachovává krásu přírodního masivu a dodává vašemu pracovnímu prostoru vznešený vzhled.
9 140 Kč

Togo kontejner

Dřevěný kontejner Togo je ideální doplněk k psacím stolům Togo. S rozměrem 51x50x55 cm nabízí dostatek úložného prostoru a zachovává autentickou krásu masivního dřeva.
5 630 Kč

Mario kontejner bílý

Kontejner Mario je ideální doplněk k psacím stolům Mario v bílo-hnědém provedení. S rozměrem 32x40x52 cm nabízí dostatek úložného prostoru a zachovává autentickou krásu masivního dřeva.
3 710 Kč

Mario kontejner Native

Dřevěný kontejner Mario je ideální doplněk k psacím stolům Mario Native. S rozměrem 32x40x52 cm nabízí dostatek úložného prostoru a zachovává autentickou krásu masivního dřeva, barevné varianty: modrá, červená, oranžová, zelená
4 190 Kč

Mario kontejner přírodní

Dřevěný kontejner Mario je ideální doplněk k psacím stolům Mario. S rozměrem 32x40x52 cm nabízí dostatek úložného prostoru a zachovává autentickou krásu masivního dřeva.
3 210 Kč

Mario police na stůl bílá

Dřevěná police na stůl Mario je ideální volbou pro psací stoly Mario. S rozměry 94x20x30 cm nabízí dostatek místa pro uspořádání vašich věcí a perfektně ladí s vaším dřevěným psacím stolem.
2 160 Kč

Mario police na stůl přírodní

Dřevěná police ze smrkového masivu na psací stůl Mario.
1 820 Kč

Mario rohový díl hnědý

Rozšiřte svůj pracovní prostor s dřevěným rohovým dílem Mario, který je speciálně navržen pro spojení dvou psacích stolů Mario. S rozměry 65x65x76 cm nabízí dostatek prostoru pro vaši kreativitu a pracovní potřeby.
1 810 Kč

Mario rohový díl přírodní

Dřevěný rohový díl určený k psacímu stolu Mario
1 610 Kč