Psací stoly

Dřevěné psací stoly

Potřebujete kvalitní psací stůl ? Z naší široké nabídky moderních psacích stolů si jistě vyberete.

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Psací stůl Henry I. BÍLÝ

Psací stůl Henry I. bílý je praktický a elegantní nábytek pro každý domov. S rozměry 112x65x72 cm nabízí dostatek místa pro vaši kreativní práci, učení nebo práci z domova. Tento český výrobek je navržen s důrazem na kvalitu a funkčnost, což ho činí ideální volbou nejen pro dětský pokoj, ale pro jakýkoliv interiér. Stůl disponuje třemi zásuvkami a prostornou pracovní deskou, což zajišťuje pohodlné a uspořádané pracovní místo.
7 980 Kč

Psací stůl Henry I. NEW

Dřevěný psací stůl Henry I. je praktický a elegantní nábytek pro každý domov. S rozměry 112x65x72 cm nabízí dostatek místa pro vaši kreativní práci, učení nebo práci z domova. Tento český výrobek je navržen s důrazem na kvalitu a funkčnost, což ho činí ideální volbou nejen pro dětský pokoj, ale pro jakýkoliv interiér. Stůl ze smrkového masivu disponuje třemi zásuvkami a prostornou pracovní deskou, což zajišťuje pohodlné a uspořádané pracovní místo.
8 720 Kč

Psací stůl Henry I. ŠEDÝ

Psací stůl Henry I. šedý je praktický a elegantní nábytek pro každý domov. S rozměry 112x65x72 cm nabízí dostatek místa pro vaši kreativní práci, učení nebo práci z domova. Tento český výrobek je navržen s důrazem na kvalitu a funkčnost, což jej činí ideální volbou nejen pro dětský pokoj, ale pro jakýkoliv interiér. Stůl disponuje třemi zásuvkami a prostornou pracovní deskou, což zajišťuje pohodlné a uspořádané pracovní místo.
8 380 Kč

Psací stůl Henry II. BÍLÝ

Velký psací stůl Henry II. bílý je praktický a elegantní nábytek pro každý domov. S rozměry 148x65x72 cm nabízí dostatek místa pro vaši kreativní práci, učení nebo práci z domova. Tento český výrobek je navržen s důrazem na kvalitu a funkčnost, což ho činí ideální volbou nejen pro dětský pokoj, ale pro jakýkoliv interiér. Stůl Henry II. disponuje dvěma kontejnery, což zajišťuje pohodlné a uspořádané pracovní místo.
10 770 Kč

Psací stůl Henry II. NEW

Velký dřevěný psací stůl Henry II. je praktický a elegantní nábytek pro každý domov. Stůl nabízí dostatek místa pro vaši kreativní práci, učení nebo práci z domova. Tento český výrobek je navržen s důrazem na kvalitu a funkčnost, což jej činí ideální volbou nejen pro dětský pokoj, ale pro jakýkoliv interiér. Stůl Henry II. disponuje dvěma kontejnery, což zajišťuje pohodlné a uspořádané pracovní místo.
11 050 Kč

Psací stůl Henry II. ŠEDÝ

Prostorný psací stůl Henry II. šedý je praktický a elegantní nábytek pro každý domov. S rozměry 148x65x72 cm nabízí dostatek místa pro učení nebo práci z domova. Tento český výrobek je navržen s důrazem na kvalitu a funkčnost, což ho činí ideální volbou nejen pro dětský pokoj, ale pro jakýkoliv interiér.Stůl Henry II. disponuje dvěma kontejnery, což zajišťuje pohodlné a uspořádané pracovní místo.
11 480 Kč

Psací stůl Mario náklopný

Psací stůl Mario je výjimečným českým produktem vyrobeným z masivního smrkového dřeva. S rozměry 125x65x76 cm nabízí dostatek pracovní plochy. Potěší vás jeho flexibilita, protože můžete vybrat provedení se zásuvkami nebo pracovní deskou s plynule naklápěcí mechanikou, a pokud budete potřebovat ještě více prostoru, jednoduše si dvě varianty spojíte rohovým dílem a doplníte zásuvkovým kontejnerem.
5 560 Kč

Psací stůl Mario náklopný bílo-hnědý

Psací stůl Mario je výjimečným českým výrobkem vyrobeným z masivního smrkového dřeva. S rozměry 125x65x76 cm nabízí dostatek pracovní plochy. Potěší vás jeho flexibilita, protože můžete vybrat provedení se zásuvkami nebo pracovní deskou s plynule naklápěcí mechanikou, a pokud budete potřebovat ještě více prostoru, jednoduše si dvě varianty spojíte rohovým dílem a doplníte zásuvkovým kontejnerem.
6 140 Kč

Úchytka barevná

Úchytka barevná dřevěná
90 Kč

Mario kontejner bílý

Kontejner Mario je ideální doplněk k psacím stolům Mario v bílo-hnědém provedení. S rozměrem 32x40x52 cm nabízí dostatek úložného prostoru a zachovává autentickou krásu masivního dřeva.
3 710 Kč

Mario kontejner přírodní

Dřevěný kontejner Mario je ideální doplněk k psacím stolům Mario. S rozměrem 32x40x52 cm nabízí dostatek úložného prostoru a zachovává autentickou krásu masivního dřeva.
3 210 Kč

Mario police na stůl bílá

Dřevěná police na stůl Mario je ideální volbou pro psací stoly Mario. S rozměry 94x20x30 cm nabízí dostatek místa pro uspořádání vašich věcí a perfektně ladí s vaším dřevěným psacím stolem.
2 160 Kč

Mario police na stůl přírodní

Dřevěná police ze smrkového masivu na psací stůl Mario.
1 820 Kč

Mario rohový díl hnědý

Rozšiřte svůj pracovní prostor s dřevěným rohovým dílem Mario, který je speciálně navržen pro spojení dvou psacích stolů Mario. S rozměry 65x65x76 cm nabízí dostatek prostoru pro vaši kreativitu a pracovní potřeby.
1 810 Kč

Mario rohový díl přírodní

Dřevěný rohový díl určený k psacímu stolu Mario
1 610 Kč

Psací stůl Mario zásuvkový bílo-hnědý

Dřevěný psací stůl zásuvkový v bílo-hnědém provedení
5 920 Kč

Psací stůl Mario zásuvkový

Psací stůl Mario je výjimečným českým výrobkem vyrobeným z masivního smrkového dřeva. Potěší vás jeho flexibilita, protože můžete vybrat provedení se zásuvkami nebo pracovní deskou s plynule naklápěcí mechanikou, a pokud budete potřebovat ještě více prostoru, jednoduše si dvě varianty spojíte rohovým dílem a doplníte zásuvkovým kontejnerem.
5 290 Kč

Psací stůl Togo

Dřevěný psací stůl Togo vám nabízí tu nejlepší kombinaci kvality, elegance a funkčnosti. Stůl je vyroben z masivního smrkového dřeva české provenience a ošetřený ekologickým lakem, díky tomu psací stůl zachovává krásu přírodního masivu a dodává vašemu pracovnímu prostoru vznešený vzhled.
9 140 Kč